3D puzzle BURJ AL ARAB

7,80 € / ks
Skladom
Môžeme doručiť do:
5.6.2023

Detailné informácie

Podrobný popis

Tieto 3D puzzle sú úžasné - nie sú potrebné žiadne pomôcky, je to zábava. Detailne spracovaný trojrozmerný model sa bude vynímať na poličke.

Počet dielikov: 37 Obtiažnosť modelu: 3 / 7

Rozměr po zostavení: 32 x 20 x 24 cm (V x Š x H)

Doba výstavby: 60 - 100 minut.

Zem: Spojené arabské emiráty .Sú to naozaj 3D puzzle alebo je to model? To je jedno, pretože výstavba puzzle modelu je výborná zábava pre malých i veľkých, dokáže zauzliť mozgové závity, obzvlášť náročnejšie modely a pritom udržuje myseľ čistú, výborný relax.

Balenie: Puzzle obdržíte v luxusnej čiernej krabici zabalenú v ochrannej fólii proti navlhnutiu.

Ako to funguje: v závislosti od modelu a veľkosti nájdete v balení niekoľko kariet vo formáte A3 preložených na polovicu. Karty sú z ľahkého penového materiálu a z oboch strán potiahnuté kvalitným tvrdým papierom s potlačou. V nich sú vopred vyrezané jednotlivé dieliky, ktoré stačia jednoducho vylúpnuť, pokojne aj prstom. Z jednotlivých dielikov si následne skladáte model. V balení je aj obrázkový manuál postupom ako postaviť čo najrýchlejšie, ak chcete mať stavbu zložitú, manuál nepoužívajte :). Puzzle sa zvyčajne skladajú na etapy, jednotlivé časti skladačky vytvoria menší model, ktorý potom ako skladačka zapadne k ostatným. Narozdiel od bežných puzzle sa však ich spoje dajú otáčať až do 90 stupňov čím umožňujú vytvárať trojrozmerné modely. Prajeme veľa zábavy.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: