Bambusové deky a mušelínové plienky – recenzia od Red Rose Mummy

Dizajn je nádherný, hviezdičky sú v kurze a modrá je jasná a príjemná na pohľad. Tieto boli opraté, aby sa dali použiť po našom príchode a už po jednom opratí boli mäkké a prítulné.

Bambusové deky  a mušelínové štvorce od Zippy – recenzia a rozdávanie

Existuje pre novú maminu niečo užitočnejšie ako mušelínová látka? Pred tým, ako som mala deti som o nich moc nevedela, ale odkedy sa narodil Bud, boli v našej domácnosti na dennom poriadku. Aj keď už má LM dva a pol roka, stále máme mušelín po ruke, ale už sa nepoužíva tak často. Keď sa narodil Bud bola navýber biela, biela, alebo biela farba, ale v posledných rokoch som spozorovala, že je k dispozícii škála farebných a vzorovaných mušelínov, čo je pekné oživenie vašej prezliekacej tašky. Nedávno mi bola ponúknutá príležitosť robiť recenziu na novú kolekciu vzorovaných mušelínových štvorcov a plienkových plachiet od Zippyho a poobzerala som si ich ako súčasť mojej prípravy na príchod Red Rose Baby.

Zippy je spoločnosť, o ktorej som sa dozvedele asi pred dvanástimi mesiacmi. Sú známy vďaka svojej inovatívnej kolekcii detkských súprav na spanie, ktoré sa zapínajú pomocou zipsu namiesto série patentov a sú dostupné pre deti do 18 mesiacov. Kolekcia od Zippy navyše obsahuje čiapočky, podbradníky a šatky a veľmi sa mi páčia ich jasné a farebné vzory. Novinkou sú ich mušelínové štvorce a bambusové deky z ktorých som po jednom kuse vyskúšala.

Mušelínové plienky sú dostupné v setoch po tri a v štyroch farebných prevedeniach. Dve v odtieňoch modrej a dve v odtieňoch ružovej. Boli nám poslané Štýlové Modré štvorce medzi ktorými bol  jeden žiarivo modrý s bielymi hviezdami, biely s modrými a červenými loďkami a biely so zvieratkami v rôznych odtieňoch modrej a zelenej. Mušelíny sú zabalené v modernej kartónovej krabici, vďaka čomu sa stávajú perfektným darčekom pre dieťa a jeho maminu.

Očividne, Red Rose Baby ešte neprišlo, ale už som oprala mušelíny, pripravila ich do nemocničnej tašky a som veľmi potešená ich jemnosťou. Majú dosť veľké rozmery a viem, že ich budem používať často, aj ako odgrgávaciu látku.

Ďalšia krabica v našom balíku obsahovala set dvoch Bambusových plienkových plachiet. Dostala som set Námornícka a Biela Hviezda. V podobnej krabici, ako v tej od mušelínových plienok nájdete modrú plachtu s bielymi hviezdami a bielu plachtu s modrými hviezdami. Ak hľadáte dievčenskú alternatívu je k dispozícii set pastelovej ružovej a bielej farby. Viac ich už milovať nemôžem! Red Rose Baby strávi svoje prvé mesiace v letnom teple (dúfam), takže hrubé, vlnené plachty nebudú potrebné, namiesto toho budem vrstviť tenké plachty, aby bolo v teple, ale súčasne budem dávať pozor, aby sa neprehrialo. Tieto plachty na to budú ako stvorené.

Nikdy som moje dve deti nezabalovala, žiadnemu z nich sa nepáčil pocit zviazanosti, ale vyskúšam to s Red Rose Baby a verím, že tieto deky na to budú mať perfektnú veľkosť. Tiež sa vidím, ako ich budem používať podobne, ako mušelínové plienky, veľký štvorcový tvar bude perfektný na použitie ako improvizované tienenie pred slnkom, výstelka sedačky, alebo prezliekacia rohožka. Dizajn je nádherný, hviezdičky sú v kurze a modrá je jasná a príjemná na pohľad. Tieto boli opraté, aby sa dali použiť po našom príchode a už po jednom opratí boli mäkké a prítulné. Nemôžem sa dočkať ako ich použijem s Red Rose Baby. Bambus je známy tým, že je jemný k pokožke a Zippy tiež dal pozor na použitie ľahkej, otvorenej väzby tkaniny pre ľahšie zabalovanie.

Sledujte moje príspevky na Instagrame, ak chcete vidieť množstvo fotiek bambusových plienok a mušelínových štvorcov.

Tri kusy mušelínových štvorcov stoja 17 € a dve bambusové plienkové deky stoja 25 €. Oba sety sú krásny darček pre nových rodičov.