Slintáčik.sk nájdete na GLAMI.sk

Detská pyžamová Súprava od Zippy – recenzia od Sparkles and Stretchmarks

„Mojou obľúbenou vlastnosťou sú elastické členky, ktoré pomáhajú udražať nohy dieťaťa tam kde majú byť !“

Pred tým, ako prišiel Noah nám boli láskavo podarované niektoré položky od spoločnosti Zippysuit.

Zippysuit sú známy svojm zábavným, moderným a sviežim prístupom k detskému oblečeniu a z prehliadania ich webstránky je hneď jasné prečo – od absorbčných podbradníkov po moderne sfarbené mušelínové štvorce, všetko je perfektným mixom zábavnosti a funkcionality.

Rozhodli sme sa na Noahovi vyskúšať Myšaciu súpravu – veľmi sa mi páčila súprava s tématikou budíkov v námorníckej farbe a chceli sme ju vyskúšať, ale rozhodli sme sa, že neutrálne farby budú pre neho lepšie, nakoľko sme nevedeli, aká farba by mu pristala a vždy si myslím, že novorodencom pristanú neutrálne farby, pretože sú taký maličkí !

Súprava je vyrobená zo 100%-nej bavlny a na pocit je super mäkka a pohodlná – taktiež sa ľahko perie, čo je pri novom detskom oblečení veľmi dôležité, keďže je pravdepodobné, že sa bude prať pomerne často !

Mojou obľúbenou vlastnosťou sú elastické členky, ktoré pomáhajú udražať nohy dieťaťa tam kde majú byť, čo je pri novorodencoch ťažké a ich nôžky často ostávajú zaseknuté niekde vo vnútri súpravy – nie v prípade Zippysuit !

A samozrejme, o najlepšej vlastnosti hovorí už samotný názov – zips !! Už žiadne naťahovanie sa s veľkým množstvom otravných patentov – máme len jeden zips na rozopnutie celej súprav ! Vďaka tomuto je prezliekanie oveľa jednoduhšie a zaujímalo by ma, prečo nie sú všetky súpravy vyrobené takto ?! Zips končí v leme, aby bola detská pokožka chránená od trenia – všetko bolo v tomto prípade premyslené !

Súprava s Myšacím vzorom je k dispozícii tu: https://www.slintacik.sk/pyzamo-set-mice-about-town za 24 €.

Taktiež nám bola poslaná krásna plienková deka s námorníckou potlačou a bielymi hviezdami – bambusová mušelínová bavlna je tak ideálnym materiálom pre detské deky a stáva sa jemnejšou po každom opratí, je možné ju prať v práčke a sušiť v sušičke a jej priedušnosť je bezpečná pre prebaľovanie a môže byť použitá na mnohé ďalšie veci, ako výstelka do autosedačky, tienenie kočára, alebo šatka na kojenie!

Deky sú k dispozícii tu: https://www.slintacik.sk/bambusove-deky/ za cenu 25 eur za dvojbalenie a taktiež je dostupná s ružovým bodkovaným vzorom.