Mum of a premature baby robí recenziu na detskú pyžamovú súpravu Flamingo Zippy

Ako naznačuje už samotné meno, súprava na spanie nemá patenty, ale jeden kvalitný zips. Zazipsujete ju a ste hotový !

Zippy Suit detské pyžamo – recenzia

Jedna z vecí, ktoré mám na blogovaní najradšej je objavovanie nových detských a batoľacích značiek, hlavne v oblasti obliekania. Mám rada nakupovanie na hlavnej ulici, ale taktiež mám rada, keď moje deti také veci, ktoré nevidím na nikom inom.

Značku Zippy Suit som poznala už dávnejšie, keďže Christian mal jeden z ich skvelých podbradníkov, keď bol malý. Emily mala nedávno možnosť vyskúšať jednu z ich krásnych súprav na spanie. Dostali sme detské súpravu Fabulous Flamingoes vo veľkosti 6 až 12 mesiacov.

Ako naznačuje už názov spoločnosti, súprava na spanie nemá patenty, ale namiesto toho jeden kvalitný zips odhora dolu. Je to veľmi šikovné. Emily je dosť aktívne dieťa a stále kope nohami. Toto vedie k problémom so zapínaním a keď už to mám, je to pozapínané aj tak nakrivo! Zapínanie zipsom znamená, že len potiahnem zips a je to. Dokonca má aj ochranu zipsu, aby sa dieťatku niečo nestalo. Emily zvykne žuť zipsy na svojich kabátikoch, preto je táto ochrana dobrým prídavkom.

Súprava je vyrobená zo 100%-nej bavlny a je luxusne mäkká a elastická. Obliekla som ju Emily hneď, ako som ju otvorila ! Zdala sa a vyzerala veľmi pohodlne. Vždy sa bojím prehrievania, takže môžem Emily do nej obliecť a dať ju do spacieho vaku bez akýchkoľvek obáv. Spomenula som, že sa jedná o súpravu pre deti od 6 do 12 mesiacov. Emily má skoro 8 mesiacov (ale je dosť vysoká) a perfektne jej sedí. Netopí sa v nej, ale má dostatok miesta na pohyb. Dá sa prať v práčke a sušiť v sušičke.

   

Zamilovala som sa do tejto detskej pyžamovej súpravy a možno som trochu zaujatá, ale nie je zlatá ?!

Detská pyžamová súprava od Zippyho je taktiež k dispozícii s Budíkovým a Myšacím vzorom. Taktiež je možné kúpiť odpovedajúce podbradníky a čapičky.

Detské pyžamo od Zippy je k dispozícii za maloobchodnú cenu 17 € a je možné zakúpiť ich na stránke www.slintacik.sk

Odvolanie: Túto súpravu sme obdržali za účelom tejto recenzie. Všetky názory sú naše vlastné.