Mumfidential vyberá Absorbčné podbradníky Zippy, ako jedny z najlepších

Absorbčný podbradník od Zippy v chladnej modrej je jedným z najlepších podbradníkov pre vaše dieťa.

Najlepšie podbradníky pre vaše dieťa

Dali sme hlavy dohromady a spravili sme recenzie na najnovšie podbradníky na trhu (a tri najlepšie staré kúsky)...

HIPPYCHICK BUMPKINS super podbradník

Tento podbradník s kľukatým pásikavým vzorom je k dispozícii v ružovej a sivej farbe a je vyrobený z jednoducho umývateľného, vodeodolného materiálu bez zápachu.

Technikcé špecifikácie: Vhodný pre deti od 6 do 24 mesiacov, 22cm x 29cm (ramená) 24cm (v strede), zapínanie na suchý zips, prateľný v práčke, 100% polyester, stálofarebný.

Výhody: Páči sa nám vačok, vďaka ktorému nebudete musieť mopovať podlahu od škvŕn a zvyškov.

Nevýhody: Suchý zips. Moc sa nám nepáčia veci ktoré dieťa dokáže strhnúť jedným šklbnutím.

 

Podbradník SKIBZ CATCHERZ

Tento moderný podbradník (dostupný v červenej, modrej a ružovej farbe) je mäkký a pohodlný, s hlbokým vreckom na zachytávanie neporiadku

Technikcé špecifikácie: Vhodný od 3 mesiacov do 3 rokov, 21cm šírka x 28.5cm dĺžka, vyrobený z pogumovaného plastu, jemné okrúhle hrany, nevhodný do umývačky riadu.

Výhody: Odolný plastový materiál je možné očistiť v priebehu sekúnd, takže niečo vydrží. Páči sa nám nastaviteľné uchytávanie na krku, ktoré je umiestnené mimo dosahu vlasov.

Nevýhody: Na podbradník je dosť drahý...

 

TIDY TOT BIB a TRAY COMBO

Tento podbradník s rukávmi je prichytený k prednej strane taniera pomocou suchého zipsu, takže vaše dieťa je 100% kryté, spolu s povrchom okolo neho. Tidy Tot tanier je dostupný v zelenej farbe a podbradníky v slivkovej fialovej a borievkovej červenej.

Technikcé špecifikácie: Vhodný od 6 mesiacov do 2 rokov, jedna veľkosť, unisex, inštrukcie pribalené. Podbradník má na krku suchý zips, môže sa prať v práčke na 40 stupňoch, sušiť v sušičke a žehliť. Tanier je vyrobený zo 100% potravinárskeho materiálu a môže sa umývať mydlovou vodou, neprať, nežehliť ani nesušiť v sušičke.

Výhody: Môžete ho použiť aj na hranie bez možnosti zašpinenia. Prichádza vo vlastnej umývateľnej taške, do ktorej sa zmestí podbradník aj tanier a ľahko sa uskladnia

Nevýhody: Je drahý a nie je najjednoduhšie ho všade so sebou nosiť.

 

Podbradník ZIPPY CAMOUFLAGE

Nový podbradník Zippy Camouflage je vyrobený z dvoch vrstiev vlny, vďaka čomu udrží dieťatko dlhšie suché a pravdepodobne aj ochráni pred vyrážkami, alebo vlhkosťou z mlieka.

Technikcé špecifikácie: Vhodný od 0 do 2 rokov, 38cm okolo krku, vrchná vrstva je 100% bavlna, spodná vrstvy je mix vlny a bavlny, umývateľný na 40 stupňoch, môže byť sušený v sušičke a žehlený, napriek praniu si zachováva tvar a vzhľad.

Výhody: Vynikajúci pre všetky deti, ktoré vypľúvajú svoje mlieko, alebo veľa vylievajú.

Nevýhody: Je zrejme trochu malý pri jedení, kedy chcete aby bolo vaše dieťa zakryté čo najviac.

Kúpte teraz: 4,90€, https://www.slintacik.sk/zippy-extra-hruba-satka-blue-camoflage/