Slintáčik.sk nájdete na GLAMI.sk

Mušelíny, na ktoré robili rencenziu Mummy of Two

Máme vo zvyku vybrať si nejaké takéto, a keďže sú také pekné, vyzerajú oveľa krajšie ako nudný biely mušelín.

Mušelínové štvorce od Zippyho – recenzia

Napísané Tami Andersonovou v kategórii Dieťa a Recenzie, 17. Máj 2015

Pred pár týždňami nám bol poslaný balíček mušelínových štvorcov od Zippho. Každý, kto má dieťa vie, že mušelíny sú základnou pomôckou na čistenie tých neodvratných škvŕn od kŕmenia !

Vybrali sme si Veselé Ružové a Orgovánové mušelínové štvorce a moc sa nám páčili žiarivé farby a krásne vzory. Väčšina mušelínových látok je bielych, alebo jednofarebných, takže nás veľmi priťahovali žiarivo vzorované kusy.

Keď dorazili boli pekne zabalené a vyzerali presne ako niečo, čo by sme určite kúpili ako nový darček bábätku. Látka bola kvalitná na dotyk a farby boli naozaj žiarivé, presne ako obrázky na webovej stránke.

Tkaniny majú naozaj dobrú veľkosť a jednoducho sa prekladajú, aby sa zmestili do prezliekacej tašky. Máme vo zvyku vybrať si nejaké takéto, a keďže sú také pekné, vyzerajú oveľa krajšie ako nudný biely mušelín !

Teraz už bola látka viac krát používaná a opratá a sme veľmi potešení, že sa oprala dobre. Tkanina je teraz oveľa jemnejšia, ako keď bola nová a farba a tvar stále držia.

Nielen, že sa dobre používali ako utierky na odgrgnutie, s príchodom pekného počasia môžu byť vďaka svojej veľkosti pripevnené na detský kočík a ochránia bábätko pred slnkom.

Aj keď boli o niečo dražšie, ako bežné mušelínové látky, vážne si myslíme, že sa oplatilo priplatiť za krásne vzory a kvalitu.

Predtým, než nám boli poslané tieto tkaniny sme sa so Zippym ešte nestretli. Predávajú širokú škálu detského oblečenia, prikrývok a podbradníkov a určite by sme ich brali do úvahy aj v budúcnosti.

Ak máte záujem o najnovšie ponuky a novinky od Zippyho, môžete ich začať sledovať na Facebooku a na Twitteri.

O Tami Andersonovej: Na materskej dovolenke, matka troch detí. Malý pán „A“ narodený v 2008, malá slečna „A“ narodená v 2012 a bábätko „A“ narodené v 2015. Blogujem si svoju cestu cez špinavé plienky a behy do školy !

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie