Slintáčik.sk nájdete na GLAMI.sk

Mušelíny, na ktoré robili rencenziu Mummy of Two

Máme vo zvyku vybrať si nejaké takéto, a keďže sú také pekné, vyzerajú oveľa krajšie ako nudný biely mušelín.

Mušelínové štvorce od Zippyho – recenzia

Napísané Tami Andersonovou v kategórii Dieťa a Recenzie, 17. Máj 2015

Pred pár týždňami nám bol poslaný balíček mušelínových štvorcov od Zippho. Každý, kto má dieťa vie, že mušelíny sú základnou pomôckou na čistenie tých neodvratných škvŕn od kŕmenia !

Vybrali sme si Veselé Ružové a Orgovánové mušelínové štvorce a moc sa nám páčili žiarivé farby a krásne vzory. Väčšina mušelínových látok je bielych, alebo jednofarebných, takže nás veľmi priťahovali žiarivo vzorované kusy.

Keď dorazili boli pekne zabalené a vyzerali presne ako niečo, čo by sme určite kúpili ako nový darček bábätku. Látka bola kvalitná na dotyk a farby boli naozaj žiarivé, presne ako obrázky na webovej stránke.

Tkaniny majú naozaj dobrú veľkosť a jednoducho sa prekladajú, aby sa zmestili do prezliekacej tašky. Máme vo zvyku vybrať si nejaké takéto, a keďže sú také pekné, vyzerajú oveľa krajšie ako nudný biely mušelín !

Teraz už bola látka viac krát používaná a opratá a sme veľmi potešení, že sa oprala dobre. Tkanina je teraz oveľa jemnejšia, ako keď bola nová a farba a tvar stále držia.

Nielen, že sa dobre používali ako utierky na odgrgnutie, s príchodom pekného počasia môžu byť vďaka svojej veľkosti pripevnené na detský kočík a ochránia bábätko pred slnkom.

Aj keď boli o niečo dražšie, ako bežné mušelínové látky, vážne si myslíme, že sa oplatilo priplatiť za krásne vzory a kvalitu.

Predtým, než nám boli poslané tieto tkaniny sme sa so Zippym ešte nestretli. Predávajú širokú škálu detského oblečenia, prikrývok a podbradníkov a určite by sme ich brali do úvahy aj v budúcnosti.

Ak máte záujem o najnovšie ponuky a novinky od Zippyho, môžete ich začať sledovať na Facebooku a na Twitteri.

O Tami Andersonovej: Na materskej dovolenke, matka troch detí. Malý pán „A“ narodený v 2008, malá slečna „A“ narodená v 2012 a bábätko „A“ narodené v 2015. Blogujem si svoju cestu cez špinavé plienky a behy do školy !