Prvý doplnok bábätka - podbradník

Prvý doplnok bábätka - podbradník

Život s bábätkom je náročný, zábavný, no aj poučný. S každým jeho pribúdajúcim týždňom, či mesiacom zisťujete, že rýchlo rastie, mení sa, robí pokroky, a že neustále mu do výbavičky pribúdajú nové veci, ktoré potrebuje, či už preto, že bez nich by to nešlo, alebo kvôli komfortu a jeho pohodliu. Všetky matky predsa chcú, aby sa ich bábätko cítilo dobre a bolo šťastné.
 

 
Jedným z takých prvých väčších pokrokov je obdobie okolo 3 mesiacov, keď už bábätko začína dávať o sebe vedieť pohybmi, či zvukmi a to všetko sa spája aj so zvýšeným slintaním. Všetko okolo je predsa také zábavné, zaujímavé a radosť a záujem akosi prejavuje aj práve tým slinením. Nedá sa nič robiť, je normálna súčasť vývoja bábätka a aby sme zabránili nehodám a uslintanému oblečeniu, tak dokupujeme do výbavičky podbradníky
 
 
 
 
Niektoré mamičky ich používajú aj skôr, iné zase neskôr, až keď prídu na rad prvé príkrmy. U nás sa začali používať pred nedávnom. A poviem vám je to skvelá vec. Zabránite nimi uslintanému oblečeniu a nemusíte bábätko stále prezliekať. 
 
Jeden z tých prvých podbradníkov proti slineniu môže vyzerať aj takto. Je to podbradník vhodný od narodenia a preto aj ten príznačný názov - Zippy Prvý podbradník.
 
 
 
- je príjemne hrubý, savý, no zároveň jemný - predsa len je vyrobený z bavlny
- je elastický, a pekne sa prispôsobí krku bábätka, aby mu nič nestekalo mimo
- vzadu je na zapínanie, prispôsobiteľný pri raste bábätka
- dostupný v niekoľkých farbách pre chlapčeka aj dievčatko
 
Ak už bábätko viacej vníma je zase ideálne mu zabezpečiť nejaký zábavný podbradník, tiež značky Zippy, teda podbradník, ktorý je pekne farebný, obrázkový a pútavý. Aj taký jeden máme.
- je z bavlny, tvorený z dvoch vrstiev, kde spodná vrstva absorbuje sliny
- rastie s bábätkom, keďže sa dá zapínať na niekoľko patentiek
- má zaujímavý trojuholníkový tvar
 
Náš pampúšik ho využíva pri všetkých činnostiach.
 
Majte krásny deň!