Slintáčik.sk nájdete na GLAMI.sk

Prvý doplnok bábätka - podbradník

Prvý doplnok bábätka - podbradník

Život s bábätkom je náročný, zábavný, no aj poučný. S každým jeho pribúdajúcim týždňom, či mesiacom zisťujete, že rýchlo rastie, mení sa, robí pokroky, a že neustále mu do výbavičky pribúdajú nové veci, ktoré potrebuje, či už preto, že bez nich by to nešlo, alebo kvôli komfortu a jeho pohodliu. Všetky matky predsa chcú, aby sa ich bábätko cítilo dobre a bolo šťastné.
 

 
Jedným z takých prvých väčších pokrokov je obdobie okolo 3 mesiacov, keď už bábätko začína dávať o sebe vedieť pohybmi, či zvukmi a to všetko sa spája aj so zvýšeným slintaním. Všetko okolo je predsa také zábavné, zaujímavé a radosť a záujem akosi prejavuje aj práve tým slinením. Nedá sa nič robiť, je normálna súčasť vývoja bábätka a aby sme zabránili nehodám a uslintanému oblečeniu, tak dokupujeme do výbavičky podbradníky
 
 
 
 
Niektoré mamičky ich používajú aj skôr, iné zase neskôr, až keď prídu na rad prvé príkrmy. U nás sa začali používať pred nedávnom. A poviem vám je to skvelá vec. Zabránite nimi uslintanému oblečeniu a nemusíte bábätko stále prezliekať. 
 
Jeden z tých prvých podbradníkov proti slineniu môže vyzerať aj takto. Je to podbradník vhodný od narodenia a preto aj ten príznačný názov - Zippy Prvý podbradník.
 
 
 
- je príjemne hrubý, savý, no zároveň jemný - predsa len je vyrobený z bavlny
- je elastický, a pekne sa prispôsobí krku bábätka, aby mu nič nestekalo mimo
- vzadu je na zapínanie, prispôsobiteľný pri raste bábätka
- dostupný v niekoľkých farbách pre chlapčeka aj dievčatko
 
Ak už bábätko viacej vníma je zase ideálne mu zabezpečiť nejaký zábavný podbradník, tiež značky Zippy, teda podbradník, ktorý je pekne farebný, obrázkový a pútavý. Aj taký jeden máme.
- je z bavlny, tvorený z dvoch vrstiev, kde spodná vrstva absorbuje sliny
- rastie s bábätkom, keďže sa dá zapínať na niekoľko patentiek
- má zaujímavý trojuholníkový tvar
 
Náš pampúšik ho využíva pri všetkých činnostiach.
 
Majte krásny deň!

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie