Slintáčik.sk nájdete na GLAMI.sk

Zippy pyžamo – Recenzia od Belledu Brighton

Jasným rozdielom medzi týmto a obyčajnou súpravou na spanie je zip, ide od jednej nohy, až ku krku vďaka čomu sa obliekanie a vyzliekanie stáva hračkou, čo je veľmi dôležité pri nočnom prezliekaní plienok!

Čo nosili moje deti: Zippy pyžamo

Pred tým, než prišiel Arlo dozarila táto pekná malá súprava na spanie od Zippy, ale musela som chvíľu čakať, kým do nej vyrastie, ale teraz už presne sedí a milujem ju !

Jasným rozdielom medzi týmto a obyčajnou súpravou na spanie je zips, ide od jednej nohy až ku krku, vďaka čomu sa obliekanie a vyzliekanie stáva hračkou, čo je veľmi dôležité pri nočnom prezliekaní plienok ! Ak sa s touto výmenou nepoponáhľam, jeho decibely začnú byť príliš hlasné a zobudia jeho sestru, čo vôbec nie je ideálny stav !

Súprava je vyrobená zo 100%-nej bavlny a na dotyk je veľmi mäkká, čo sa nezmenilo ani po niekoľkých opratiach. Taktiež sú dosť naťahovateľné, takže nemusíte bojovať s úzkymi rukávmi !

Zips je chránený, takže neštrngá a neudiera dieťatku do brady, alebo krku, ale najšikovnejšie je, že zadná časť členkov je elastická ! To znamená, že neostanem prekvapená, keď sa mu v noci v súprave podarí potiahnuť počas spánku nohu až ku hrudi ! Časť na chodidlá má decentné proporcie, mnoho súprav na spanie má veľmi málo miesta na chodidlá, čo znamená že ich musíme rozstrihnúť, aby sme sa vyhli opuchnutým palcom ! Čo sa týka veľkosti je zvyšok súpravy asi taký veľký, ako väčšina značiek súprav od 0 do 3 mesiacov.

Zippy pyžamko je k dispozícii až do veľkosti 18 mesiacov a väčšie veľkosti majú aj protišmykové chodidlá ! Taktiež predávajú podbradníky, plienkové deky z mušelínu a bambusové deky !

Zippy súprava nám bola poslaná za účelom tejto recenzie, všetky názory sú naše vlastné.

 

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie