Zippy pyžamo – Recenzia od Belledu Brighton

Jasným rozdielom medzi týmto a obyčajnou súpravou na spanie je zip, ide od jednej nohy, až ku krku vďaka čomu sa obliekanie a vyzliekanie stáva hračkou, čo je veľmi dôležité pri nočnom prezliekaní plienok!

Čo nosili moje deti: Zippy pyžamo

Pred tým, než prišiel Arlo dozarila táto pekná malá súprava na spanie od Zippy, ale musela som chvíľu čakať, kým do nej vyrastie, ale teraz už presne sedí a milujem ju !

Jasným rozdielom medzi týmto a obyčajnou súpravou na spanie je zips, ide od jednej nohy až ku krku, vďaka čomu sa obliekanie a vyzliekanie stáva hračkou, čo je veľmi dôležité pri nočnom prezliekaní plienok ! Ak sa s touto výmenou nepoponáhľam, jeho decibely začnú byť príliš hlasné a zobudia jeho sestru, čo vôbec nie je ideálny stav !

Súprava je vyrobená zo 100%-nej bavlny a na dotyk je veľmi mäkká, čo sa nezmenilo ani po niekoľkých opratiach. Taktiež sú dosť naťahovateľné, takže nemusíte bojovať s úzkymi rukávmi !

Zips je chránený, takže neštrngá a neudiera dieťatku do brady, alebo krku, ale najšikovnejšie je, že zadná časť členkov je elastická ! To znamená, že neostanem prekvapená, keď sa mu v noci v súprave podarí potiahnuť počas spánku nohu až ku hrudi ! Časť na chodidlá má decentné proporcie, mnoho súprav na spanie má veľmi málo miesta na chodidlá, čo znamená že ich musíme rozstrihnúť, aby sme sa vyhli opuchnutým palcom ! Čo sa týka veľkosti je zvyšok súpravy asi taký veľký, ako väčšina značiek súprav od 0 do 3 mesiacov.

Zippy pyžamko je k dispozícii až do veľkosti 18 mesiacov a väčšie veľkosti majú aj protišmykové chodidlá ! Taktiež predávajú podbradníky, plienkové deky z mušelínu a bambusové deky !

Zippy súprava nám bola poslaná za účelom tejto recenzie, všetky názory sú naše vlastné.