Slintáčik.sk nájdete na GLAMI.sk

Detská závesná hojdačka

13,50 € / ks
Vypredané
Položka bola vypredaná…

Detailné informácie

Podrobný popis

Tradičné detská hojdačka sa hodí domov ai na záhradu. Hojdačka je zavesená na lane s okami, dlžka lana možná upraviť pod sedačkou.

Rozmery: 45,5 × 39,5 × 30 cm.


Hojdačka je vyrobená z plastu.

Maximálna nosnosť hojdačky je cca 35 kg.

Vek: 3+


Odporúčania:
Hojdačka umiestnite tak, aby bol dodržané bezpečný odstup od Stien a inych predmetov. Podlahu Voľte z materiálovej tlmiacich náraz Alebo trávnik. Na zavesenie použite háky zatočené o 540 °, aby pri hojdaní nedošlo k vyháknutiu z hákové.

Upozornenie:
Pravidelne kontrolujte stav lán, uzlové a závesných krúžkový. Pri ich prípadnom porušení hrozí nebezpečí prevrátenia Alebo pádu. Poškodené časti pred ďalším použitím vymeňte. Maximálne zaťaženie je cca 35 kg.

Varovanie:
Určené len pre domáce použitia (v miestnosti Alebo vonku). Mladšími deti do 3 rokov Klub Mozu z hojdačky vypadnutia (vykĺznuť), Vzhľadom k svojim telesným rozmerom a fyzickej zdatnosti. Obsahuje dlhé šnúry, hrozí nebezpečí uškrtenia. Obal nie je hračka, odstráňte ho z dostahu diét.

Výrobok odpovedia požiadavkám harmonizovaných Nori EN 71-1 a71-8, overenie autorizovanou osobou č. 1023

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie