Podbradníky

Pre malé deti je typické, že sa musia prezliekať každé 2 až 3 hodiny, niekedy aj častejšie...

Kombinácia vzhľadu a dobrej absorbčnosti bola pri výrobe Zippy podbradníka hlavným kritériom. Zippy ponúka roztomilé podbradníky, ktoré sú hebké, skvelo absorbujú prebytočnú tekutinu a jednoducho sa udržiavajú čisté. 

Pri výskume sa dizajnéri Zippy snažili pochopiť najmä potreby tých najmenších, aj preto patrí poďakovanie rodičom, ktorí pomohli vytvoriť Zippy podbradníky pre všetky deti bez ohľadu na veľkosť alebo na to, ako veľmi slintajú.

Podbradníky Zippy majú pôsobivé prevedenie, sú skvelým doplnkom outfitu vášho dieťaťa. Každý podbradník z dielne Zippy má veľmi pekný tvar a ihneď upúta svojím dizajnom. Ako si zvoliť ten správny? Nahliadnite do našej pestrej ponuky a vyberte si z desiatok farieb a prevedení podľa chuti alebo nálady.

Zippy zábavné podbradníky sú veľmi štýlové a moderné, to však nie je všetko, ich hlavným benefitom je, že udržiavajú hruď a oblečenie vášho dieťaťa v suchu dlhší čas ako bežné podbradníky. Stavte na tento zábavný a štýlový doplnok outfitu vášho dieťaťa aj vy.

 

 

122 položiek celkom
FUN0094 2 (2) FUN0102
FUN0067 2 FUN0066
Hore
Ďalšie produkty